Механізм рул. ВАЗ 2110 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2110-3401012, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x800x110мм., орієнтовна вага - 6,16000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2110-3401012 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.16000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 540 ₴

