Колодка гальм. ВАЗ 2101 перед. (компл. 4шт.) (вир-во BEST)
Номер деталі 2101-3501090, призначена для ВАЗ, ВАЗ 2101- 2107(классика).
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x95x65мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Примечание: ВАЗ 2101- 2107(классика),.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2101-3501090 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Best |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Група програм | Гальма |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

