
Колодка гальм. ВАЗ 2108 перед. (компл. 4шт.) (вир-во BEST)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 1735586512
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодка гальм. ВАЗ 2108 перед. (компл. 4шт.) (вир-во BEST)
Номер деталі 2108-3501090, призначена для ВАЗ, ВАЗ-2108, ВАЗ-21099, ВАЗ-2109.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x70x70мм., орієнтовна вага - 1,06000кг.
Примечание: ВАЗ-2108,ВАЗ-2109,ВАЗ-21099,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2108-3501090 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Best |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.06000 кг |
| Група програм | Гальма |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
