
Колодка гальм. ВАЗ 2108 задн. (компл. 4шт.) (вир-во ОАТ-ВІС)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 1735592574
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодка гальм. ВАЗ 2108 задн. (компл. 4шт.) (вир-во ОАТ-ВІС)
Номер деталі 21080-350209055, призначена для ВАЗ, ВАЗ-2108, ВАЗ-2110, ВАЗ-21099, ВАЗ-2111, ВАЗ-2112, ВАЗ-2115, ВАЗ-2114, ВАЗ-2109.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x200x70мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21080-350209055 |
| Виробник | ВІС |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Група програм | Гальма |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
