Шланг гальмівний ВАЗ 2108 задній <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2108-3506085, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x250x10мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2108-3506085 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

