Циліндр гальмівний головний ВАЗ 1118, 21230 з бачком і датчиком <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 1118-3505010-10, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x90мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1118-3505010-10 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

