Трос ручного гальма ВАЗ 2101 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2101-3508180-03, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x1320x20мм., орієнтовна вага - 1,36400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2101-3508180-03 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.36400 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 1320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

