Трос ручного гальма ВАЗ 2108 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2108-3508180-02, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x1600x10мм., орієнтовна вага - 0,89700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2108-3508180-02 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89700 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 1600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

