Колодки гальмівні передні дискові TOYOTA COROLLA (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 50-02-203, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x150x70мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-02-203 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Lifan, Toyota |
| Сумісність з моделлю | 620, MR2, Prius, Yaris, Yaris Verso, Celica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

