
Колодки гальмівні передні дискові MITSUBISHI PAJERO, TOYOTA Land Cruiser Prado II (вир-во ASHIKA)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 1900448584
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні передні дискові MITSUBISHI PAJERO, TOYOTA Land Cruiser Prado II (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 50-02-205, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x170x80мм., орієнтовна вага - 2,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-02-205 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Japanparts srl |
| Вага | 2.20000 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
