Колодки гальмівні передні дискові TOYOTA COROLLA (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 50-02-211, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x150x80мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-02-211 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

