Колодки гальмівні дискові передні TOYOTA AVENSIS (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 50-02-282, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x200x85мм., орієнтовна вага - 1,57000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-02-282 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.57000 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

