Тяга керма MAZDA 323 (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 103-03-309R, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x350x50мм., орієнтовна вага - 0,63000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 103-03-309R |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63000 кг |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

