Стійка стабілізатора MITSUBISHI GALANT (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 106-05-501, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x140x50мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 106-05-501 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sigma, S Coupe, Pajero Pinin, Lancer, Pony, Galant, Pony / Excel, Eclipse, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

