Накінечник тяги кермовий лів. MITSUBISHI PAJERO (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 111-05-523L, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x210x50мм., орієнтовна вага - 0,87000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 111-05-523L |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero, Pajero Sport, Fullback |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.87000 кг |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

