Колодка гальм. барабан. CHEVROLET LACETTI задн. (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 55-0W-W04, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x210x90мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 55-0W-W04 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

