Датчик тиску масла NISSAN (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 11-01-104, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x40x10мм., орієнтовна вага - 0,04500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11-01-104 |
| Виробник | ASHIKA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Довжина | 10 мм |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Sunny, Vanette, Note, Prairie, 200SX, Primera, Almera, Navara, Terrano, Pathfinder, Patrol, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04500 кг |
| Висота | 10 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

