Кришка розподільника запалювання MAZDA 121 I (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 121-03-308, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x92x80мм., орієнтовна вага - 0,10100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 121-03-308 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10100 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 92 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

