Кришка розподільника запалювання MAZDA 323 (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 121-03-309, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x85x85мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 121-03-309 |
| Виробник | ASHIKA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-3, 626, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

