Кришка розподільника запалювання HONDA (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 121-04-411, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x120x100мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 121-04-411 |
| Виробник | ASHIKA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

