Фільтр повітряний TOYOTA CAMRY (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-02-252, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x350x50мм., орієнтовна вага - 0,18000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-252 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 317.5 мм |
| Ширина | 193.2 мм |
| Висота | 45.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RX, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18000 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

