Фільтр повітрянний TOYOTA RAV 4 III ( вир-во Ashika)
Номер деталі 20-02-257, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x260x50мм., орієнтовна вага - 0,24000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-257 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Venza, Avalon, Camry, RAV4, Exige, Evora, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

