Фільтр повітряний TOYOTA AURIS (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-02-261, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x250x60мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-261 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Verso, Auris, RAV4, Avensis, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

