Фільтр повітряний TOYOTA LAND CRUISER (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-02-264, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 310x320x70мм., орієнтовна вага - 0,89400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-264 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89400 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

