Фільтр повітряний DAIHATSU SIRION (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-02-288, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x260x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-288 |
| Виробник | ASHIKA |
| Стан | Новий |
| Довжина | 259 мм |
| Ширина | 117.7 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Daihatsu, Peugeot, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Sirion, 107, Justy, Yaris, C1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

