Фільтр повітряний MAZDA 2 (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-03-335, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x320x50мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-03-335 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 34 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

