Фільтр повітряний HONDA ACCORD IX (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-04-442, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x230x50мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-04-442 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 231 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Висота | 48 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | BYD, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

