Фільтр повітряний MITSUBISHI ASX (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-05-531, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x270x60мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-05-531 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 184.5 мм |
| Висота | 53.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

