Фільтр повітряний HYUNDAI GALLOPER II (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-09-991, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x290x170мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-09-991 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 287.2 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Зовнішній діаметр | 135.6 мм |
| Внутрішній діаметр | 68 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Galloper, Porter, L 300, H100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

