Фільтр повітряний HYUNDAI i10 1.2 08-; (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-0H-H24, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x310x90мм., орієнтовна вага - 0,30800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0H-H24 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 75 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30800 кг |
| Марка | Легкі авто |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

