Фільтр салону HYUNDAI i20 (2шт. у комплекті) (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 21-H0-H013, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x290x40мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Примечание: (2шт. в комплекте).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21-H0-H013 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

