Фільтр салону HYUNDAI, KIA (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 21-HY-H29, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x240x40мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21-HY-H29 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Tucson, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

