Фільтр салону MITSUBISHI GALANT VI (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 21-MI-MI1, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x270x60мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21-MI-MI1 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з моделлю | Galant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

