Фільтр салону MITSUBISHI LANCER вугільний (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 21-MI-MI5, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 234x235x80мм., орієнтовна вага - 0,27500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21-MI-MI5 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з моделлю | L200, Lancer, Outlander, Pajero Sport, Grandis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 234 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

