Диск гальмівний передній Nissan TERRANO (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 60-01-144, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x40мм., орієнтовна вага - 6,81900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60-01-144 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з маркою | Nissan, Ford |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Navara, Maverick, Terrano, Pathfinder |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.81900 кг |
| Довжина | 280 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

