Диск гальмівний передній TOYOTA AURIS, COROLLA (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 60-02-2018, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x50мм., орієнтовна вага - 5,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60-02-2018 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.50000 кг |
| Довжина | 280 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

