Диск гальмівний передній MAZDA 6 02- (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 60-03-305, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x40мм., орієнтовна вага - 7,52200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60-03-305 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.52200 кг |
| Довжина | 280 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

