Диск гальмівний передній Mazda 3(BK); Mazda 5 (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 60-03-309, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x50мм., орієнтовна вага - 7,60000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60-03-309 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.60000 кг |
| Довжина | 300 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

