
Насос водяний FIAT PANDA/UNO 0.9 (Metelli)
1 440 ₴
- В наявності
- Код: 1900593291
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний FIAT PANDA/UNO 0.9 (Metelli)
Номер деталі 24-0088, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x260x140мм., орієнтовна вага - 1,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0088 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Кількість ребер | 1 |
| Довжина | 140 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | Seat, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Fiorino, A 112, Ibiza, Uno |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.70000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴
