
Насос водяний CITROEN C25/PEUGEOT J5 2.5D (Metelli)
3 060 ₴
- В наявності
- Код: 1900593301
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний CITROEN C25/PEUGEOT J5 2.5D (Metelli)
Номер деталі 24-0240, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x225x145мм., орієнтовна вага - 2,84500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0240 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Кількість ребер | 3 |
| Довжина | 200 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | J5, Ducato, CX, C25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.84500 кг |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 060 ₴
