
Насос водяний FIAT/LANCIA (Metelli)
1 080 ₴
- В наявності
- Код: 1900593309
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний FIAT/LANCIA (Metelli)
Номер деталі 24-0286A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 0,76000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0286A |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Tipo, Punto, Palio, Uno |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76000 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴
