
Насос водяний FIAT/LANCIA (Metelli)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1900593310
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний FIAT/LANCIA (Metelli)
Номер деталі 24-0293, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x160x130мм., орієнтовна вага - 1,22000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0293 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Croma, 164 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.22000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴
