Насос водяний DAEWOO Espero (KLEJ) (Metelli)
Номер деталі 24-0325, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0325 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Espero, Astra, Frontera, Calibra, Omega, Kadett, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

