
Насос водяний CITROEN/FI/LA/PEUGEOT (Metelli)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1900593323
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний CITROEN/FI/LA/PEUGEOT (Metelli)
Номер деталі 24-0391, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0391 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Peugeot, Lancia, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Niva, Boxer, Ducato, C15, 306, Jumper, Jumpy, Evasion, Partner, Zeta, Expert, Polonez, ZX, 400, 405, 406, Ulysse, Xantia, XM, Vitara, Scudo, Berlingo, 605, 806 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴
