
Насос водяний VW TRANSPORTER 2.4D AAB 09/90- (Metelli)
1 480 ₴
- В наявності
- Код: 1900593328
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний VW TRANSPORTER 2.4D AAB 09/90- (Metelli)
Номер деталі 24-0424, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x170x130мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0424 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴
