
Насос водяний AUSTIN ROV. 111 1.4-1.6V (Metelli)
920 ₴
- В наявності
- Код: 1900593330
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний AUSTIN ROV. 111 1.4-1.6V (Metelli)
Номер деталі 24-0427, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 0,73000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0427 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | 100 / Metro, TF, Freelander, Polonez, 100, Coupe, 75, 25, 45, 400, MGF, Streetwise, Elise |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73000 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴
