
Насос водяний BMW 316-325 (E36) 2.5 Ґанку МЕТАЛ (Metelli)
1 530 ₴
- В наявності
- Код: 1900593333
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний BMW 316-325 (E36) 2.5 Ґанку МЕТАЛ (Metelli)
Номер деталі 24-0432A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0432A |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, X5, 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴
