Насос водяний MAZDA 323 1.3/1.6 89- (Metelli)
Номер деталі 24-0437A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 135x200x130мм., орієнтовна вага - 0,97300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0437A |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Pride, MX-3, Avella, Sephia, RX-7, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.97300 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

