
Насос водяний OPEL/VAUXHALL (Metelli)
1 140 ₴
- В наявності
- Код: 1900593335
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний OPEL/VAUXHALL (Metelli)
Номер деталі 24-0441, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x160x100мм., орієнтовна вага - 0,92000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0441 |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Corsa, Manta, Kadett |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.92000 кг |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴
