
Насос водяний SUBARU IMPREZA/LEGACY/FORESTER 2.0 (Metelli)
1 320 ₴
- В наявності
- Код: 1900593351
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний SUBARU IMPREZA/LEGACY/FORESTER 2.0 (Metelli)
Номер деталі 24-0519A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x200x130мм., орієнтовна вага - 1,55000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-0519A |
| Виробник | Metelli |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy, Outback, SVX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.55000 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴
